Общи новини и съобщения

ОбсъжданеЗапочнато отМненияПоследно мнение
Електронно обучение с наказателноправна тематика Снимка на Янислава Андреева Янислава Андреева 0 Янислава Андреева
Tue, 17 Oct 2017, 17:53
Ново електронно обучение с гражданскоправна тематика Снимка на Зина Филчева Зина Филчева 0 Зина Филчева
Thu, 12 Oct 2017, 12:52
До участниците в ЕО "Медицинско право в правораздаването" и ЕО "Конфликт на интереси" Снимка на Зина Филчева Зина Филчева 0 Зина Филчева
Wed, 4 Oct 2017, 14:45
Очакваме Ви! Снимка на Зина Филчева Зина Филчева 0 Зина Филчева
Fri, 25 Aug 2017, 15:39
Ново електронно обучение на административноправна тематика Снимка на Зина Филчева Зина Филчева 0 Зина Филчева
Wed, 17 May 2017, 13:00
Пилотно излъчване на регионално обучение в реално време Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Thu, 27 Apr 2017, 16:02
Покана за участие в уебинари, организирани от ЕМСО Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Wed, 5 Apr 2017, 09:00
Новоразработени електронни обучения по Оперативна програма "Добро управление" Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Fri, 17 Mar 2017, 13:40
Покана за участие в пилотна инициатива на НИП, свързана с изследователска работа в областта на наказателното право Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Mon, 6 Mar 2017, 14:49
Календар на обученията 2017 г. и електронна заявка за участие Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Thu, 29 Dec 2016, 12:51
Улеснен достъп до Портала за електронно обучение на НИП Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Wed, 9 Nov 2016, 15:45
Мобилно приложение на Портала за електронно обучение на НИП Снимка на Вела Кесова Вела Кесова 0 Вела Кесова
Wed, 21 Sep 2016, 12:09
Започва новата учебна година в Портала за електронно обучение на НИП Снимка на Портал за електронно обучение на НИП - Новини Портал за електронно обучение на НИП - Новини 0 Портал за електронно обучение на НИП - Новини
Thu, 15 Sep 2016, 11:18
Онлайн библиотечен каталог Снимка на Вела Кесова Вела Кесова 0 Вела Кесова
Tue, 13 Sep 2016, 15:34